بررسی پرینتر اچ پی HP 9025

تاریخ خبر: 1398/6/14

بررسی پرینتر اچ پی HP 9025

پرینتر اچ پی HP officejet pro 9025 All-in-one Printer یک چاپگر عالی و چندکاره با ویژگی های جامع و بروز می باشد . از جمله ویژگی های بروز و کاربردی پرینتر اچ پی HP officejet pro 9025 All-in-one Printer می توانیم به دارا بودن ADF یا کاغذ کش اتوماتیک علاوه بر یک سینی بزرگ اشاره کنیم . این پرینتر چها رکاره اچ پی به کاربرانش اجازه می دهد تا بتوانند به سادگی تمام امور چاپی از جمله پرینت ، اسکن ، کپی و فکس را پیش ببرند . 

پرینتر HP officejet pro 9025 All-in-one Printer جایگزین پرینتر اچ پی HP Officejet 8720 می باشد که دارای یک طراحی خاکستری و سفید می باشد . پرینتر HP officejet pro 9025 All-in-one Printer از وزن 12 کیلوگرمی بهره برده که لازم است تا برای جا به جایی از دو نفر استفاده شود تا خطرات احتمالی را کاهش دهد . ابعاد این چاپگر 438 در 341 در 277 میلی متر است . 

طراحان HP برروی پرینتر چهار کاره HP 9025 یک صفحه نمایش LCD کوچک لمسی تعبیه کرده اند که به کاربران اجازه می دهد تا بتوانند سریع و ساده کارهای چاپی را پیش برند . بر روی پرینتر HP officejet pro 9025 All-in-one Printer فقط دو چراغ وضعیت وجود دارد و دکمه پور نیز در بالای دستگاه تعبیه شده است این در حالی است که یک ورودی برای درگاه USB در قسمت پایین پرینتر وجود دارد تا دستگاه های ذخیره ساز خارجی بتوانند به این چاپگر اچ پی متصل شوند . در پشت پرینتر HP officejet pro 9025 All-in-one Printer دو پورت مودم RJ11 ، یک پورت اترنت و یک پورت USB قرار دارد تا کاربران بتوانند ساده تر و سریع تر از قبل از به پرینتر متصل شده و کارهای چاپی را پیش ببرند . 

پرینتر اچ پی HP officejet pro 9025 All-in-one Printer یک سینی ورودی کاغذ 250 برگی دارد که به کاربرانش اجازه می دهد تا سریع و ساده بتوانند با بارگذاری کاغذ ها بدون مکث و وقفه کارهای چاپی را پیش ببرند این این چاپگر اچ پی قادر است تا حداکثر سایز A4 را پرینت کند . 

اولین برگ چاپ توسط پرینتر اچ پی HP officejet pro 9025 All-in-one Printer در 10 ثانیه آماده و ارائه می شود . این چاپگر به گونه ای طراحی شده که به کاربرانش اجازه می دهد تا در هر کجا از دفتر کار یا منزل خود بتوانند این چاپگر را قرار دهند و کارهای چاپی را پیش ببرتد . 

پرینتر اچ پی HP officejet pro 9025 All-in-one Printer با دارا بودن پردازنده ی دو هسته ای 1.2 گیگاهرتزی به چاپگر قدرت می دهد علاوه بر این از یک حافظه 512 مگابایتی نیز پشتیبانی می کند . ویژگی Smart Task به عنوان یکی از ویژگی های برجسته این چاپگر اچ پی شناخته شده است . اینها در اصل روال ، اسکریپت و ماکرو هستند که HP ادعا می کند می توانند مدت زمان لازم برای انجام یک کار را به نصف کاهش دهند . همچنین پرینتر HP officejet pro 9025 All-in-one Printer دارای چندین ویژگی امنیتی جالب نیز می باشد . 

Support@canonhp.com 021-88340340