اسکنر عکس پلاستک ePhoto Z300

تاریخ مقاله: 1398/4/26

اسکنر عکس پلاستک ePhoto Z300

عکس های کاغذی خود را دوباره به زندگی برگردانید . آیا تا کنون از یک رویداد در زندگی خود با نگاهی به یک عکس قدیمی یاد کرده اید ؟ شما هرگز دوست ندارید این خاطرات از بین بروند این لحظات مهم هستند . 

با انتخاب و خرید اسکنر عکس پلاستک ePhoto Z300 می توانید تبدیل تصاویر عکس را به فایل های دیجیتال سریع و آسان انجام دهید . اسکنر عکس پلاستک ePhoto Z300 از جمله اسکنر های سریع کمپانی پلاستک است و قادر است تا با سرعتی معادل اسکن یک عکس 6 در 4 در 2 ثانیه امور اسکن را برایتان پیش ببرد . سرعت اسکن روزانه اسکنر عکس پلاستک ePhoto Z300 در حدود 1000 اسکن می باشد . 

قابلیت اسکن خودکار توسط اسکنر عکس پلاستک ePhoto Z300 نیز از جمله دیگر قابلیت هایی است که بر روی اسکنر عکس پلاستک ePhoto Z300 قرار داده شده است و در نتیجه اش اسکنر می تواند به صورت خودکار شروع به اسکن کند .

با اسکنر عکس پلاستک ePhoto Z300 می توانید کارت ها ، کاغذ های معمولی تا حداکثر سایز 4 ، نامه ها و اسناد و عکس را به سادگی با سرعت و کیفیت بالا اسکن کنید . 

اسکنر عکس پلاستک ePhoto Z300 همچنین در دسته اسکنر های اسناد نیز قرار دارد بنابراین شما می توانید رسید ها ، نامه ها و یا هر اسنادی که می خواهید را برای ذخیره یا اشتراک گذاری با خانواده و دوستان خود در محل کارتان اسکن کنید . 

کارکردن و استفاده از اسکنر عکس پلاستک ePhoto Z300 امری بسیار ساده است اما اسکنر عکس پلاستک ePhoto Z300 حاوی فناوری های پیشرفته تصویربردای نیز می باشد که اطمینان می دهد که تصاویر اسکن شده شما بهتر از تصاویر اصلی می باشند . 

از جمله ویژگی های کلیدی اسکنر عکس پلاستک ePhoto Z300 می تواینم به :

- اسکن خودکار و پردازش مستمر

- دارای رابط کاربری بصری

- پشتیبانی از ویندوز و سیستم عامل مک

- دارای ابزرا های تنظیم خودکار و پیشرفته تصویر

- امکان اسکن و ارسال به فیس بوک ، گوگل درایو ، فیلکر ، توییتر و ایمیل و دراپ باکس

- امکان شروع اسکن خودکار ، به روز رسانی خودکار نرم افزار ها و گزنه های ذخیره خودکار اسکن ها

اسکنر عکس پلاستک ePhoto Z300 به سادگی قابل حمل است ، بنابراین شما می توانید در خانه دوستان و اقوام و یا هرکجای دیگر اسکن کنید .

Support@canonhp.com 021-88340340