ارزان ترین چاپگر سه کاره جوهرافشان HP مدل 3632

تاریخ مقاله: 1395/10/13

ارزان ترین چاپگر سه کاره جوهرافشان HP مدل 3632

انجام کارهایتان کاملا ساده است با چاپگر مقرون به صرفه 3632 HP شما می توانید کارهایتان را در تعداد به سادگی و با هزینه ای جزئی پیش ببرید . با چاپگر 3632 HP می توانید به سادگی وبا اتصال ساده از گوشی های همراه و تبلتتان پرینت  هایتان را دریافت کنید . با سرعت بالا کارهای چاپ ، اسکن و کپی را پیش برده و علاوه بر این با طراحی پیشرفته و جمع و جور این چاپگر در فضایتان نیز صرفه جویی کنید . 

از ویژگی های این چاپگر می توان به :

- مناسب بودن برای چاپ رنگی 

- ایده آل برای استفاده در منزل 

- انجام پرینت ، اسکن و کپی 

- صرفه جویی تا /70 در جوهر با جوهر های اچ پی 

- امکان اتصال بی سیم USB . AIRPRINT . WIRELESS . 

- طراحی جمع و جور 

- پرینت ساده از گوشی های هوشمند و تبلت 

اشاره کرد . 

در هنگام کار با پرینتر جوهر افشان 3632 HP به آسانی قادر هستید تا از گوشی های هوشمند ، تبلت  و یا کامپیوتر خود پرینت هایتان را بگیرید . گوشی های هوشمند یا تبلت خود را به صورت مستقیم و به آسانی و بدون نیاز به اتصال و شبکه پرینت هایتان را دریافت  کنید به علاوه شما قادر هستید تا وظایف پرینت و اسکنتان را با سهولت تمام از دستگاه همراهتان مدیریت کنید . 

با پرینتر سه کاره جوهر افشان 3632 HP پرینت هایی با کیفیت چه سیاه و سفید وچه رنگی به دست آورید و به صورت چشم گیری نیز در هزینه هایتان صرفه جویی کنید . کیفیت ارائه شده توسط پرینتر 3632 HP به دلیل وجود جوهرهایی با کیفیت با طراحی فوق العاده و جمع و جور پرینتر 3632 HP این امکان را به کاربران می دهد تا کارهای دفترشان را در هر کجا که می خواهند و به سادگی پیش ببرند تنها لازم است تا دستگاه را در هر کجا که نیاز دارند قرار دهند و بعد به سادگی پرینت هایشان را پیش ببرند و در انجام کارها قدرت پیدا کنند . امکان اسکن در این چاپگر جوهر افشان 3632 HP به کاربران اجازه می دهد تا کارهای اسکنشان را به سادگی و با کیفیت بی نظیر انجام دهند . با امکان نصب کارتریج هایی با ظرفیت بالا به صورت اختیاری شما می توانید تعداد صفحات بیشتری را نسبت به گذشته پرینت بگیرید . 

Support@canonhp.com 340 340 88 - 021